فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران و دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد در زمینه اطلاع رسانی بازار بورس کشور به شماره 90/27556 میباشد

هیچ مدل و الگوی خوبی برای تجزیه و تحلیل رفتار طلا وجود ندارد

به گزارش سایت طلا به نقل از پایگاه اینترنتی فوربس؛ جانت یلن معاون فدرال رزرو آمریکا و نامزد پیشنهادی باراک اوباما برای جایگزینی بن برنانکی تصریح کرد، سرمایه گذاران بین المللی همواره دوست دارند در شرایط وقوع بحران مالی و مشکلات اقتصادی طلا نگهداری کنند ولی واقعا الگو و مدل خوبی برای بررسی تحولات قیمت طلا در بازارهای جهانی وجود ندارد.
gold
بر اساس این گزارش یلن ماه گذشته از سوی اوباما برای احراز پست ریاست فدرال رزرو معرفی شده بود و روز گذشته در نشست کمیته بانکداری سنای آمریکا شرکت کرده است. بعید به نظر می رسد که یلن برای رسیدن به این پست با مشکل و چالش جدی روبرو شود.

وی در پاسخ به سئوالی در خصوص روند افزایش و کاهش قیمت طلا در بازارهای بین المللی گفت، من فکر نمی کنم کسی یک مدل و الگوی بسیار خوب داشته باشد که نشان دهد واقعا رفتار قیمت طلا از چه الگویی تبعیت می کند.
ولی آنچه که مسلم است این است که سرمایه گذاران همواره تمایل دارند برای حفظ ارزش دارایی و سرمایه خود در برابر سقوط بازارهای مالی و مشکلات اقتصادی، طلا خریداری و نگهداری کنند

962 بازدید
رای دادن به این مورد
( 0 رای )
منتشر شده در ارز و طلا
کد خبر: 7481

گزارشات پر بازدید