فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران و دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد در زمینه اطلاع رسانی بازار بورس کشور به شماره 90/27556 میباشد

پیشرفت 75درصدی طرح فولاد چادرملو

  • سه شنبه, 21 آبان 1392
  • نوشته شده توسط  واحد نشر و خبر

میزان پیشرفت طرح یك‌میلیون تنی فولاد شركت معدنی و صنعتی چادرملو به 75درصد رسید. به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو)،‌ بر اساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته زمان راه‌اندازی این كارخانه اواخر سال 1393 اعلام شده است.  

چادر ملو

میزان پیشرفت طرح یك‌میلیون تنی فولاد شركت معدنی و صنعتی چادرملو به 75درصد رسید. به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو)،‌ بر اساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته زمان راه‌اندازی این كارخانه اواخر سال 1393 اعلام شده است.  همچنین این شركت پروژه تولید آهن اسفنجی – كه خوراك اولیه كارخانه فولادسازی را تامین می‌كند- را در دست احداث دارد كه هم اینك مراحل ابتدایی ساخت را طی می‌كند. ظرفیت تولید این طرح سالانه 6/1 میلیون تن آهن اسفنجی خواهد بود. 
مجموع سرمایه‌گذاری‌های این دو پروژه 1290میلیارد تومان پیش‌بینی شده است كه سهم ارزی این رقم به 235میلیون یورو می‌رسد. 
در این دو پروژه تاكنون 686میلیارد تومان هزینه شده است.شركت معدنی و صنعتی چادرملو در عین حال طرح دیگری برای افزایش ظرفیت تولید كارخانه گندله‌سازی اردكان پیش رو دارد كه بخش مهندسی آن توسط شركت كوبه استیل ژاپن انجام شده است.

 این كارخانه هم‌اینك از ظرفیت تولید 4/3 میلیون تن گندله سنگ آهن در سال برخوردار و قرار است با انجام برنامه جدید این رقم به 4میلیون تن افزایش یابد. میزان سرمایه‌گذاری طرح فوق به بیش از 84میلیارد تومان خواهد رسید كه 4/17 میلیون یورو آن به صورت ارزی است

824 بازدید
رای دادن به این مورد
( 0 رای )
منتشر شده در اقتصادی
کد خبر: 7470

آخرین اخبار اقتصادی

گزارشات پر بازدید