فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران و دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد در زمینه اطلاع رسانی بازار بورس کشور به شماره 90/27556 میباشد

سیگنالهای 13 دی ماه 93

دوستان و اعضا محترم ایران بورس 

اخباری از خکاوه و ثشرق به گوش میرسد که حاکی از رشد غریب الوقوع این سهم ها در آینده نزدیک میباشد بر اساس شنیده ها قرار است خکاوه تا رنج 150 در آینده نزدیک رشد نماید و سپس اقدام به افزایش سرمایه کند.

در مورد ثشرق هم خبرهایی رسیده که حکایت از رشد این سهم تا رنج 250 تومان دارد اما در مورد این سهم توجه به نکات تکنیکی سهم لازم و ضروری میباشد. سهم در رنج حمایتی خود در حال معامله است و بعد از عبور از 200 که مقاومت نه چندان محکم سهم به شمار میآید رنج 218 تومان برای سهم بسیار حیاتی است این رنج به عنوان یک مقاومت محکم در رشد بیشتر سهم عمل میکند توجه داشته باشید که بخشی از خرید خود را میتوانید ر این قیمت به فروش برسانید. ریسک پذیرترها میتوانند تا رسیدن سهم به قله 250 تومان همراه سهم باشند اما توجه به نکات گفته شده و عمل به آنها بیشتر از ریسک سیستماتیک بازار توصیه میگردد.

ونفت : این سهم هم از نظر تکنیکی در نقطه مناسبی برای خرید میباشد به در نظر گرفتن حد ضرر 275 و به دید رشد در پله اول 336 و پله دوم 376 تومان توصیه به خرید میشود.

 

1888 بازدید
رای دادن به این مورد
( 1 رای )
منتشر شده در بازار در دقیقه
کد خبر: 8505

گزارشات پر بازدید