فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران و دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد در زمینه اطلاع رسانی بازار بورس کشور به شماره 90/27556 میباشد

نگاهی گذرا بر دخل و خرج بیمه دی

  • چهارشنبه, 23 آذر 1390
  • نوشته شده توسط  گروه ایران بورس

ضمن تبريك به مناسبت فرارسيدن روز بيمه به خانواده بزرگ صنعت بيمه بر خود واجب دانستيم تا سخني كوتاه پيرامون آمار عملكرد شركت در 8 ماهه 1390 بگوييم.


بيمه دي با داشتن سهامداري همچون خانواده‌هاي معزز شهدا و نيت خدمت‌رساني به اين عزيزان تمام توان و تلاش خود را به كار گرفت تا پس از يك دوره ركود با هدفي بزرگ‌تر به جايگاهي در خور توجه و شايسته دست يابد. اين تلاش و كوشش شبانه روزي به بار نشست و توانستيم با انعقاد قراردادهاي بزرگ مانند «كانون بازنشستگان كشور (يك قرارداد سراسري) و «بانك رفاه» و ... ضمن افزايش پرتفوي شركت رتبه و جايگاه شركت را بهبود ببخشيم. و اما . . .

 

 

 

 


گواه اين مطلب آمار و گزارش حق بيمه دريافتي خسارت پرداختي در 8 ماهه اول سال مي‌باشد. ضمن ارائه اين گزارش به عنوان نمونه‌اي كوچك از تلاش‌هاي انجام شده، خيزش و تصميم خود را براي در اختيار گرفتن سهم بيشتر و جايگاه بالاتر در صنعت را اعلام مي‌داريم. شركت بيمه دي در هشت ماهه اول سال 1390 بيش از آنچه كه به عنوان حق بيمه مورد انتظار در نظر داشت محقق نمود. به طوري كه حق بيمه توليدي در 8 ماهه سال 1389 مبلغ 226 ميليارد ريال بوده و در مدت مشابه سال‌جاري به مبلغ 1.540 ميليارد ريال افزايش پيدا كرده است و اين نشان‌دهنده رشد 581 درصدي مي‌باشد. در طي اين مدت تنها 14 درصد خسارت پرداختي سال‌جاري نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزايش يافته است. به عبارت ديگر مبلغ 296 ميليارد ريال به 338 ميليارد ريال تغيير يافته است. نسبت خسارت در هشت ماهه سال‌جاري 22 درصد مي‌باشد و اين نشان‌دهنده انتخاب ريسك‌هاي مناسب در طي اين مدت بوده است.
در هشت ماهه سال 1390، 75 درصد از پرتفوي از طريق ستاد، 2.6% نمايندگان و 5.6% كارگزاران جذب گرديده است كه در مقابل 2.62% از خسارت مربوط به ستاد، 6.6% شعب، 22.4% نمايندگان و 8.8 درصد كارگزاران مي‌باشد.
در شركت بيمه دي از نظر تعداد پرسنل ستادي و شعب نيز تغييراتي ايجاد گرديده است. به عبارتي تعداد پرسنل بيمه دي در شش ماهه اول سال‌جاري نسبت به تعداد كل سال گذشته 11 درصد افزايش داشته است.

1499 بازدید
رای دادن به این مورد
( 0 رای )
منتشر شده در تحلیل بنیادی
کد خبر: 749

گزارشات پر بازدید