فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران و دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد در زمینه اطلاع رسانی بازار بورس کشور به شماره 90/27556 میباشد

بررسی NVA سرمایه گذاری اعتلا ایرانیان

شرکت در یک نگاه

    

  

 

سود هر سهم شرکت در طی سنوات گذشته و پیش‌بینی آتی آن به شرح زیر است:

  

روند قیمت

 

روند قیمتی سهم از زمان عرضه اولیه به شرح زیر است.

 

 

تاريخچه شركت

 

شرکت سرمایه گذاری اعتلا البرز با نام اولیه شرکت سرمایه گذاری صنایع پانزده خرداد در سال 1367 در تهران به ثبت رسید.این شرکت ابتدا جهت مدیریت تعدادی از شرکت های بنیاد پانزده خرداد کار خود را شروع کرد .در سال 1378 انتقال مالکیت این شرکت به شرکت سرمایه گذاری البرز صورت پذیرفت. طبق تصمیمات به عمل آمده در سنوات قبل شرکت مدتی فعالیت های مربوط به خدمات مدیریتی و آموزشی گروه سرمایه گذاری البرز را بر عهده داشت که نهایتا در سال 1389 نام شرکت به شرکت سرمایه گذاری اعتلا البرز تغییر یافت. هم اکنون این شرکت به خرید و فروش سهام در بورس تهران می پردازد. در سنوات گذشته استراتژی شرکت شامل تشکیل پرتفوی تخصصی و غیر مدیریتی صنعت دارو و دیگر صنایع با رویکرد هم افزایی و حضور فعال در بازار سرمایه بود، لیکن با توجه به تغییر رویکرد شرکت در سال جاری و برای سنوات آتی به تدریج از سبد دارویی کاسته و به گسترش دامنه فعالیت در سایر صنایع بازار و استفاده از فرصت های موجود جهت کسب بازدهی حداکثری پرداخته است.

 

ميزان سرمايه و تركيب سهامداران

 

سرمایه شرکت در بدو تاسیس مبلغ یک میلیون ریال بوده که طی چند مرحله افزایشبه مبلغ 150 میلیارد ریال افزایش یلفته است.آخرین افزایش سرمایه شرکت در سال 1392 و از مبلغ 150 میلیارد ریال به 180 میلیارد ریال بوده که از محل مطالبات و آورده سهامداران انجام شده است.

 

آخرين تركيب سهامداران شركت به تاريخ 93.1.11 به شرح ذيل مي‌باشد:

  

 
  

 

بهای تمام شده پرتفوی شرکت به تاریخ 1392.12.29

  

 

ارزش روز پرتفوی شرکت به تاریخ 1392.12.29

  

  

 

صورت خلاصه سرمایه گذاریها

 

  

مفروضات برآورد کارشناسی

 

پرتفوی بورسی بر اساس قیمت پایانی مورخ 1393.1.11 ارزش گذاری شده است.

 

پرتفوی غیر بورسی (صندوق سرمایه گذاری تدبیر گر سرمایه) بر اساس قیمت ابطال به تاریخ 1393.1.10 به روز رسانی شده است.

 

حقوق صاحبان سهام بر اساس آخرین ترازنامه شرکت به تاریخ 1392.9.30 گزارش شده است.

 

ارزش خالص دارایی ها

 

   

سلب مسئوليت: با عنايت به اينكه مطالب فوق بر پايه اطلاعات ارائه شده توسط شركت سرمایه گذاری اعتلا البرز و كار تحليلي كارشناسان اين شركت بوده است، مسئوليت خريد و فروش بر عهده سرمايه‌گذار بوده و اين شركت در ارتباط با خريد و فروش اشخاص هيچگونه مسئوليتي نمي‌پذيرد.

 

تهیه کننده: داوود فردوسی

1030 بازدید
رای دادن به این مورد
( 1 رای )
منتشر شده در تحلیل بنیادی
کد خبر: 7876

گزارشات پر بازدید