فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران و دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد در زمینه اطلاع رسانی بازار بورس کشور به شماره 90/27556 میباشد

تحلیل تکنیکال شیشه و گاز

در نمودار سهام شرکت شیشه و گاز، سیگنال Bottom Failure Swing در اسیلاتور شاخص قدرت نسبی به نشانه اشباع بازار فروش مشاهده می‌شود.

این در حالی است که سیگنال واگرایی مثبت در اسیلاتور میانگین متحرک همگرا واگرا (MACD) نیز بر تضعیف و اشباع هیجان فروشندگی تاکید می‌کند.
بر اساس آنچه گفته شد نوسانات جانبی قیمت در طی معاملات چند هفته گذشته، الگوی برگشتی صعودی در نظر گرفته می‌شود؛ بنابراین بازار سهام شرکت در محدوده کف قرار دارد. در طی رشد آتی قیمت مقاومت‌های پیش روی خریداران سهام شرکت عبارتند از: 181 تومان، 190 تومان و 208 تومان.
در صورت رشد شتابنده قیمت، محدوده 208 تومان به سبب قرار داشتن در محدوده خط روند نزولی میان مدت و مجاورت با دیگر مقاومت‌ها، با تراکم بالایی از مقاومت همراه خواهد بود؛ بنابراین می‌تواند به عنوان هدف اولیه در نظر گرفته شود.
چنانچه قیمت در محدوده 208 تومان با سیگنال اشباع خرید مواجه شود، خروج از سهام شرکت توصیه می‌شود، اما در صورت شکسته شدن مرز مقاومتی 208 تومان و قرار داشتن بازار در میانه رشد، مقاومت‌های 223 تومان و 237 تومان اهداف بعدی قیمت به شمار می‌روند.
لازم به ذکر است که این تحلیل لزوما به منزله توصیه به خرید نیست چراکه قبل از خرید باید به تناسب میان نقدیندگی خود و میانگین حجم معاملات روزانه سهام شرکت توجه کنید.

1060 بازدید
رای دادن به این مورد
( 0 رای )
منتشر شده در تحلیل تکنیکال
کد خبر: 16

گزارشات پر بازدید