فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران و دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد در زمینه اطلاع رسانی بازار بورس کشور به شماره 90/27556 میباشد

آخرین وضعیت پروژه‌های «ومعادن» اعلام شد

شرکت سرمایه‌گذاری معادن و فلزات سود هر سهم سال مالی 93 را 454 ریال پیش‌بینی کرد.
این شرکت در نیمه اول امسال 51 ریال از پیش‌بینی مزبور را محقق ساخت.

شرکت جمع درآمدهای حاصل از سرمایه‌گذاری و فروش سرمایه‌گذاری‌ها را برای سال 93 مبلغ 7 هزار و 528 میلیاردریال پیش‌بینی کرده است. 
«ومعادن» سود عملیاتی سال مزبور را 7 هزار و 466 میلیارد ریال و سود خالص پس از کسر مالیات را 7 هزار و 269 میلیارد ریال پیش‌بینی کرده است. شرکت پیش‌بینی سود هر سهم تلفیقی خود را نیز مبلغ 543 ریال اعلام کرده است.
معاون مالی و اقتصادی سرمایه‌گذاری معادن و فلزات در گفت‌وگو با «دنیای اقتصاد» با اشاره به وضعیت کنونی بازار گفت: به  دنبال مذاکرات 1+5 در حال حاضر بازار سرمایه در حالت انتظار همراه با خوش‌بینی به سر می‌برد.
علی‌اکبری افزود: اکنون قیمت سهام کل شرکت‌ها به کف رسیده و روند صعودی ضعیفی را آغاز کرده که در نهایت به شفافیت خواهد رسید. وی خاطرنشان کرد: قیمت‌های کنونی معادل 61 درصد NAV «ومعادن» است.
علی‌اکبری با بیان اینکه پروژه‌های شرکت‌های زیرمجموعه در حال تکمیل است، افزود: فاز اول کنسانتره شرکت گهرزمین به زودی راه‌اندازی خواهد شد. وی همچنین اضافه کرد: پروژه کک طبس نیز تا پایان سال تکمیل می‌شود. به گفته علی‌اکبری توسعه آهن و فولاد گل‌گهر نیز با ظرفیت تولید یک‌میلیون و 600هزارتن کنسانتره ظرف یک ماه آینده راه‌اندازی خواهد شد.

سنگ آهن
567 بازدید
رای دادن به این مورد
( 0 رای )
منتشر شده در اخبار
کد خبر: 8378

آخرین اخبار

گزارشات پر بازدید