فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران و دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد در زمینه اطلاع رسانی بازار بورس کشور به شماره 90/27556 میباشد

تولید آزمایشی ساینا در کاشان

سایپا نیوز: معاون مهندسی شرکت سایپای کاشان از تولید آزمایشی خودرو جدید ساینا در اسفندماه سال‌جاری خبر داد.
ناصر تاران با اعلام این خبر بیان کرد: با بهره‌گیری از توان متخصصان و مهندسان کشور، تلاش شبانه‌روزی کارکنان شرکت سایپا کاشان و همکاری مستمر با شرکت سایپا اولین نمونه آزمایشی این محصول تولید شد.
وی افزود: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده این خودرو در اسفندماه در دو تیپ تولید و به بازار عرضه خواهد شد و در حال حاضر تیپ یک آن به‌عنوان نمونه جهت انجام آزمایش و تست‌های اولیه در اختیار مرکز تحقیقات سایپا قرار گرفته است.
معاون مهندسی شرکت سایپای کاشان با تاکید بر توانایی و پتانسیل موجود در شرکت سایپای کاشان خاطرنشان کرد: چنانچه در ادامه مراحل تولید این خودرو مشکلی بروز نکند، قطعا ساینا به خاطر ظاهر زیبای و آپشن‌های موجود مورد استقبال مشتریان قرار خواهد گرفت.
این خودرو، محصول جدید گروه خودروسازی سایپا بوده که بر روی پلت فرم تیبا طراحی شده است. این خودرو با نام تجاری 232 در دو تیپ معمولی و آپشن‌دار و با موتور M15 و استاندارد آلایندگی Euro 4، فرمان هیدرولیک و امکانات ایمنی و رفاهی کاملا مناسب به بازار عرضه خواهد شد.


saipa11
448 بازدید
رای دادن به این مورد
( 0 رای )
منتشر شده در اخبار
کد خبر: 8429

آخرین اخبار

گزارشات پر بازدید