چاپ این صفحه

آخرین خبرهای خودروئی

هر ساله بعد از فروردین ماه شروع میشود و آنقدر ادامه پیدا میکند دائم تایید مشود و تکذیب میشود تا بالاخره شهریور و مهر به نتیجه میرسد و خودروسازان یک افزایش قیمت از دولت میگیرند

قسمت طنز داستان :

هدف هم مشخص است احتمالا از نظر کیفیت که نمیتوانند با خودروهای خارجی رقابت کنند پیش خودشان خیال کردند که شاید از نظر قیمت بتوانند به آنها برسند حالا اگر چند سال آینده در انتخاب بین سمند LX ( با آپشن های حرفه ای رینگ و GPS سپر فرمان صندلی و دارای دو ایربگ) !!!! با هیوندای آزرای نسل 5 که تازه تولید انبوهش شروع شده و البته هیچ آپشنی ندارد (بجز 45 نوع آپشن مختلف که چیز خاصی نیست مثل 10 تا ایربگ و کروز و اتومات 5 ستاره ایمنی اروپا و . . .)!!!!! ماندید و تفاوت قیمتشان در حد دو یا سه هزار تومان بود باید رنج پول اضافه و گرانتر بودن رو قبول کنید و یک سمند پر آپشن بخرید خوب چه میشه کرد تولید ملی و غرور ملی ایران خودرو است (حالا کار ندارم موتور و بدنه آن طراحی کدام کشور ها هستند)

این داستان افزایش قیمت واقعا حق خودروسازان داخلی است بالاخره باید در یک مورد هم شده بتوانند با خارجی ها رقابت کنند!!!!!

و اما روی جدی داستان:

امسال هم این داستان افزایش قیمت تکرار شد و بالاخره منابع آگاه خبر دادند که افزایش قیمت دوباره خودروسازان تایید شده است و به زودی ابلاغ خواهد شد حالا باید منتظر پایان تابستان باشیم تا سفرها کمتر شود و مردم خیلی به فکر خرید ماشین نباشند بازار این کالا هم رو به کسادی برود حالا موقع زدن تیر خلاص است.

منابع خبر آوردند که اواخر شهریور و تا پایام مهر ماه خبر افزایش قیمت محصولات سایپا از 7 تا 12 درصد بسته به نوع خودرو و ایران خودروئی ها هم 9 تا 13% بسته به نوع محصول افزایش قیمت خواهند داشت.

انتظار میرود که در پاییز به رسم بازار سنتی و همچنین به چاشنی این خبر رشد خوبی را در خودرو سازان داشته باشیم.

خودرو سازان

 

4858 بازدید
رای دادن به این مورد
( 1 رای )
منتشر شده در اخبار
کد خبر: 8612
واحد نشر و خبر

از آخرین واحد نشر و خبر